Bilbao – Leganes – 16.07.2020 21:00

V sedmatřicátém kole Španělské LaLigy se spolu ve čtvrtek na San Mamés od 21:00 utkají Athletic Bilbao a Leganés. Oba týmy dělí v tabulce deset příček, domácí jsou aktuálně na osmém místě ligové tabulky, hosté drží osmnáctou příčku. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po nerozhodném výsledku 1:1 dělbou bodů. Athletic Bilbao v minulém ligovém kole hrálo proti Levante a získalo maximum bodů za výhru. I klub z Leganés získal s Valencií tři body. Nejlepším střelcem Athletica Bilbao je Raúl García s patnácti brankami. V týmu hostů z Leganés je nejlepším zakončovatelem Óscar Rodríguez s devíti góly. Hostující Leganés na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhráli jen dva zápasy, domácí Athletic Bilbao na svém stadionu v této sezóně vyhrálo devět zápasů. V této ligové sezóně domácí Athletic Bilbao vstřelilo na domácím hřišti průměrně 1,2 góly v jednom zápase. Hosté z Leganés na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,6 branky. Domácí Athletic Bilbao v tomto ročníku odehrálo jedenáct zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Leganés odehrál šestnáct zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujících Leganés není příliš pevná, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 0,9 gólu na zápas. V tomto utkání se jeví jako zajímavý tip na výhru domácích, kteří jsou dle postavení v tabulce jasným favoritem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz