Bohemians – Slovácko – 27.06.2020 17:30

V sobotu se odehraje odveta semifinálového kola nadstavbové části skupiny o evropskou ligu 1. české fotbalové ligy, ve kterém se v 17:30 spolu střetnou Slovácko a Bohemians. První měření sil těchto dvou týmů skončilo výhrou nynějšího domácího týmu z Bohemians 1:2. Snajperem v týmu Bohemians je Petr Hronek, který dal pět gólů, za Slovácko se sedmkrát prosadil Tomáš Zajíc. Hostující Slovácko na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo jen čtyři zápasy, domácí Klokani na svém stadionu v této sezóně vyhráli devět zápasů. Bohemians v této sezóně vstřelili na domácím hřišti průměrně 1,5 branky na zápas, Slovácko zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně pouze 1 zásah. Bohemians z jednatřiceti zápasů v této sezóně v jedenácti nevstřelili žádný gól, Slovácko neskórovalo také v jedenácti zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,2 branky na zápas. Hostující Slovácko má nelichotivou sérii tří porážek v řadě. Domácí mají formu a v posledních třech zápasech vyhráli. Domácí Bohemians mají na svém stadionu průměr 1,5 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 1 branku na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz