Bohemians – Teplice – 27.05.2020 18:00

Ve středu se odehraje 25. kolo 1. české fotbalové ligy, ve kterém se v 18:00 spolu střetnou Teplice a Bohemians. Domácí tým Bohemians je aktuálně se sedmadvaceti body na jedenácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce pouze o jednu příčku níž na dvanácté pozici, když získali sedmadvacet bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Teplic 1:0. Bohemians v minulém ligovém kole hráli proti Zlínu a získali maximum bodů za výhru. I klub z Teplic získal s Libercem tři body. Nejlepším střelcem Bohemians je Jan Vodháněl se čtyřmi brankami. V týmu hostů z Teplic je nejlepším zakončovatelem Jakub Mareš se šesti góly. Klokani v této sezóně vyhráli šest z jedenácti domácích zápasů. Hosté z Teplic venku uhráli dvě výhry ze dvanácti zápasů. V této ligové sezóně domácí Bohemians vstřelili na domácím hřišti průměrně 1,2 góly v jednom zápase. Hosté z Teplic na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,7 branky. Domácí Bohemians v tomto ročníku odehráli ovšem deset zápasů, ve kterých nevstřelili žádnou branku, hostující tým Teplic odehrál šest zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujících Teplic není příliš pevná, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,5 gólu na zápas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz