Bohemians – Teplice – 16.03.2020 18:00

1. česká fotbalová liga má na programu 25. kolo, ve kterém v pondělí v 18:00 hostí Bohemians tým Teplic. Domácí tým Bohemians je aktuálně se sedmadvaceti body na jedenácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce pouze o jednu příčku níž na dvanácté pozici, když získali čtyřiadvacet bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stínadlech a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z Teplic 1:0. V minulém kole hostující tepličtí hráči ztratili remízou dva body se Slováckem. Naopak domácí Bohemians vyhráli se Zlínem. Snajperem v týmu Bohemians je Jan Vodháněl, který dal čtyři góly, za Teplice se šestkrát prosadil Jakub Mareš. Hostující Teplice na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrály jen dva zápasy, domácí Klokani na svém stadionu v této sezóně vyhráli šest zápasů. V této ligové sezóně domácí Bohemians vstřelili na domácím hřišti průměrně 1,2 góly v jednom zápase. Hosté z Teplic na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,7 branky. Domácí Bohemians v tomto ročníku odehráli ovšem deset zápasů, ve kterých nevstřelili žádnou branku, hostující tým Teplic odehrál šest zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,5 branky na zápas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz