Boleslav – Slavia Praha – 26.05.2020 20:00

Další, v pořadí již 25. kolo 1. české fotbalové ligy nabídne střetnutí mezi Boleslaví a Slavií, které se odehraje v úterý od 20:00 v Adidas aréně. Oba týmy dělí v tabulce čtyři příčky, domácí jsou aktuálně na pátém místě ligové tabulky, hosté ligové tabulce vévodí. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostující Slavie 1:0. V minulém kole hostující slávističtí hráči ztratili remízou dva body se Spartou. Naopak domácí Boleslav vyhrála s Ostravou. Nejvíc branek v dresu Boleslavi vsítil Nikolai Komlichenko, v barvách Slavie dal nejvíc branek Tomáš Souček. Hostující sešívaní na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhráli sedm zápasů, domácí Boleslav na svém stadionu v této sezóně vyhrála devět zápasů. V této ligové sezóně domácí Boleslav vstřelila na domácím hřišti průměrně 2,6 góly v jednom zápase. Hosté ze Slavie na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,6 branky. Boleslav ze čtyřiadvaceti zápasů v této sezóně v sedmi nevstřelila žádný gól, Slavia neskórovala ve čtyřech zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,3 branky na zápas. Domácí v Adidas aréně v této sezóně průměrně vstřelili 2,6 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz