Boleslav – Slovácko – 26.09.2021 16:00

V neděli se odehraje 9. kolo 1. české fotbalové ligy, ve kterém se v 16:00 spolu střetnou Slovácko a Boleslav. V tomto utkání se střetne jedenáctý s pátým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok osm bodů.

Předzápasová analýza Boleslav proti Slovácku

Boleslav přivítá v neděli v 16:00 v rámci 9. kola 1. české fotbalové ligy v Lokotrans aréně Slovácko. V tomto utkání se střetne jedenáctý s pátým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok osm bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou domácí Boleslavi 0:1.

Jak si týmy stojí v produktivitě v rámci 1. české fotbalové ligy

V posledním ligovém kole boleslavští hráči prohráli s Libercem, naopak hosté ze Slovácka vyhráli se Zlínem. Nejvíc branek v dresu Boleslavi vsítil Milan Škoda, v barvách Slovácka dal nejvíc branek Milan Petržela. Hráči Boleslavi v této sezóně vyhráli dva ze čtyř domácích zápasů. Hostující hráči Slovácka na venkovních hřištích vyhráli jeden ze čtyř zápasů. Boleslav v této sezóně vstřelila na domácím hřišti průměrně 2,2 branky na zápas, Slovácko zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně pouze 1 zásah. Boleslav z osmi zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelila žádný gól, Slovácko neodehrálo zápas, kde by nevstřelilo alespoň jeden gól. Defenziva hostujícího Slovácka je pevná, průměrně obdržela 0,8 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 1,5 gólu na zápas.

TýmPoziceZápasyVýhryRemízyProhryBodySkóre
Mladá Boleslav118224812:12
Slovácko 1. FC585121611:6

Náš tip na produktivitu v duelu mezi Boleslaví a Slováckem

Domácí Boleslav má na domácím hřišti průměr 2,2 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 1 branku na venkovní zápas, Boleslav v tomto utkání neprohraje.

Dobré vědět:

  • V 3 z posledních 5 zápasů Boleslav vstřelila alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • V 5 z posledních 5 zápasů Slovácko vstřelilo alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • Boleslav prohrála první poločas v 3 z posledních 5–ti ligových zápasů
  • Boleslav inkasovala branku v 1. poločase v 4 z posledních pěti ligových utkání
  • Slovácko udrželo čisté konto v prvním poločase v 4 z posledních 5–ti zápasů v lize
  • V 3 z posledních 5–ti zápasů Boleslav vstřelila branku v prvním poločase
  • V 3 z posledních pěti zápasů Slovácko nevstřelilo branku v prvním poločase
  • Slovácko vstřelilo první gól zápasu v 4 z posledních 5–ti zápasů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz