Bologna – Neapol – 08.11.2020 18:00

Bologna přivítá v neděli v 18:00 v rámci 7. kola Italské Serie A na Stadio Renato Dall’Ara Neapoli. V tomto utkání se střetne třináctý s pátým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok šest bodů. Poslední utkání na hřišti aktuálně domácího týmu Bologny, skončilo remízou 1:1. V minulém kole hostující neapoliští hráči ztratili všechny body se Sassuolem. Naopak domácí Bologna vyhrála s Cagliari. Nejlepšími zakončovateli jsou za Bolognu Roberto Soriano se čtyřmi góly a za Neapoli Hirving Lozano, který se trefil také čtyřikrát. Hráči Bologny v této sezóně vyhráli dva ze tří domácích zápasů. Hostující hráči Neapole na venkovních hřištích vyhráli dva ze tří zápasů. V této ligové sezóně domácí Bologna vstřelila na domácím hřišti průměrně 3,3 góly v jednom zápase. Hosté z Neapole na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,3 branky. Domácí Bologna v tomto ročníku odehrála dva zápasy, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Neapole také odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostující Neapole je pevná, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2 góly na zápas. Domácí Bologna je na svém stadionu v této sezóně produktivní, dá se očekávat, že opět vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz