Bordeaux – Nimes – 25.10.2020 15:00

V neděli se odehraje 8. kolo Francouzské Ligue 1, ve kterém se v 15:00 spolu střetnou Nimes a Bordeaux. Oba týmy dělí v tabulce čtyři příčky, domácí jsou aktuálně na dvanáctém místě ligové tabulky, hosté drží šestnáctou příčku. Minulé měření sil na Nouveau Stade de Bordeaux ovládli domácí hráči Bordeaux 6:0. V minulém kole hostující tým z Nimes ztratil všechny body s PSG. Stejně tak domácí Bordeaux prohrálo s Olympikem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Bordeaux Josh Maja se dvěma góly a za Nimes Zinedine Ferhat, který se trefil třikrát. Hráči Bordeaux v této sezóně vyhráli jeden ze čtyř domácích zápasů. Hosté z Nimes venku uhráli jednu výhru ze tří zápasů. Bordeaux není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelilo 0,8 góly na zápas. Také Nimes na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 0,7 branky na utkání. Bordeaux ze sedmi zápasů v této sezóně ve třech nevstřelilo žádný gól, Nimes neskórovalo ve dvou zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,7 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Oba týmy nejsou příliš produktivní, je pravděpodobné, že v zápase nepadne víc než 3 branky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz