Brémy – Union Berlín – 08.02.2020 15:30

V sobotu se odehraje 21. kolo Bundesligy, ve kterém se v 15:30 spolu střetnou Union Berlín a Brémy. Oba týmy dělí v tabulce čtyři příčky, domácí jsou aktuálně na šestnáctém místě ligové tabulky, hosté drží dvanáctou příčku. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu Brém 1:2. V minulém kole hostující tým z Unionu Berlín ztratil všechny body s Dortmundem. Stejně tak domácí Brémy prohrály s Augsburgem, což bylo již druhé zaváhání v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Brémy Milot Rashica se sedmi góly a za Union Berlín Sebastian Andersson, který se trefil osmkrát. Hostující Union Berlín na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál jen jeden zápas, domácí Werder na svém stadionu v této sezóně vyhrál jen jeden zápas. Union Berlín není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 0,9 branek na venkovní zápas, Brémy mají na domácím hřišti nižší brankový průměr 0,9 branky na zápas. Domácí Brémy v tomto ročníku odehrály pět zápasů, ve kterých nevstřelily žádnou branku, hostující tým Unionu Berlín také odehrál pět zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Unionu Berlín není příliš pevná, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2,3 gólu na zápas. Domácím se aktuálně nedaří, nashromáždili dvě prohry v řadě. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz