Brescia – Udinese – 09.02.2020 15:00

Brescia přivítá v neděli v 15:00 v rámci 23. kola Italské Serie A na Stadiu Mario Rigamonti Udinese. Domácí tým Brescii je aktuálně s patnácti body na devatenácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o čtyři příčky výš na patnácté pozici, když získali čtyřiadvacet bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu Brescii 0:1. Brescii se v posledním ligovém kole proti Bologně nedařilo, když ztratila tři body, jde již o jejich druhou prohru v řadě. Hostující Udinese také ztratilo všechny body s Interem, hosté v posledních kolech ztrácejí jak na běžícím páse, jde již v pořadí o třetí prohru v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Brescii Mario Balotelli s pěti góly a za Udinese Kevin Lasagna, který se trefil čtyřikrát. Hráči Brescii v této sezóně vyhráli jeden z jedenácti domácích zápasů. Hostující hráči Udinese na venkovních hřištích vyhráli dva z jedenácti zápasů. V této ligové sezóně domácí Brescia vstřelila na domácím hřišti průměrně 1 gól v jednom zápase. Hosté z Udinese na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,8 branky. Brescia z dvaadvaceti zápasů v této sezóně v sedmi nevstřelila žádný gól, Udinese neskórovalo v devíti zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,9 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Domácí prožívají v posledních dvou zápasech sérii porážek. Také hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně třech proher. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz