Brno – Ostrava – 23.12.2020 15:00

Brno přivítá ve středu v 15:00 v rámci 14. kola 1. české fotbalové ligy na Srbské Ostravu. Domácí tým Brna je aktuálně s devíti body na šestnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o šest příček výš na desáté pozici, když získali osmnáct bodů. V posledním ligovém kole brněnští hráči prohráli s Teplicemi, naopak hosté z Ostravy remizovali s Olomoucí. Nejlepšími zakončovateli jsou za Brno Peter Štepanovský se dvěma góly a za Ostravu Dyjan Carlos De Azevedo, který se trefil pětkrát. Hostující Ostrava na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrála tři zápasy, domácí Brno na svém stadionu v této sezóně vyhrálo jeden zápas. Brno není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelilo 1 gól na zápas. Naopak Ostrava je na zápasech venku postrachem, její brankový průměr je 1,7 branky na utkání. Domácí Brno v tomto ročníku odehrálo tři zápasy, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Ostravy také odehrál tři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,9 branky na zápas. Domácí mají na svém hřišti průměr 1 vstřelený gól na utkání, hosté mají vyšší průměr 1,7 branky na zápas venku, hosté z Ostravy v tomto zápase získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz