Cagliari – Spezia – 29.11.2020 18:00

Cagliari přivítá v neděli v 18:00 v rámci 9. kola Italské Serie A v Sardegna Areně Speziu. Domácí tým Cagliari je aktuálně s deseti body na jedenácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o dvě příčky níž na třinácté pozici, když získali devět bodů. V posledním ligovém kole hráči Cagliari prohráli s Juventusem, naopak hosté ze Speziy remizovali s Bergamem. Nejlepším střelcem Cagliari je Giovanni Simeone s pěti brankami. V týmu hostů ze Speziy je nejlepším zakončovatelem Andrej Galabinov se třemi góly. Hráči Cagliari v této sezóně vyhráli dva ze tří domácích zápasů. Hostující hráči Speziy na venkovních hřištích vyhráli dva ze čtyř zápasů. V této ligové sezóně domácí Cagliari vstřelilo na domácím hřišti průměrně 2 góly v jednom zápase. Hosté ze Speziy na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,8 branky. Cagliari z osmi zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelilo žádný gól, Spezia neskórovala také ve dvou zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,1 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,9 branky na zápas. Domácí jsou v koncovce na svém stadionu poměrně produktivní a hostující obrana v této sezóně obdržela průměrně 1,9 branky, hostující Spezia neudrží čisté konto.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz