Cagliari – AC Milán – 11.01.2020 15:00

Cagliari přivítá v sobotu v 15:00 v rámci 19. kola Italské Serie A v Sardegna Areně AC Milán. Oba týmy dělí v tabulce pouze dvě příčky, domácí jsou aktuálně na šestém místě ligové tabulky, hosté drží osmou příčku. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Milána 3:0. Cagliari se v posledním ligovém kole proti Juventusu nedařilo, když ztratilo tři body. Hostující AC Milán naopak remizoval a přišel o dva body se Sampdorií, v posledních dvou zápasech za sebou hosté brali plný počet bodů. Nejlepším střelcem Cagliari je Joao Pedro se třinácti brankami. V týmu hostů z Milána je nejlepším zakončovatelem Theo Hernández s pěti góly. Hráči Cagliari v této sezóně vyhráli pět z deseti domácích zápasů. Hostující hráči Milána na venkovních hřištích vyhráli pět z deseti zápasů. AC Milán není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,1 branek na venkovní zápas, Cagliari ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2 branky na zápas. Cagliari z dvaceti zápasů v této sezóně ve třech nevstřelilo žádný gól, AC Milán neskóroval v šesti zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,3 branky na zápas. Hosté aktuálně mají formu, když vyhráli poslední dva zápasy v řadě. Domácí v Sardegna Areně v této sezóně průměrně vstřelili 2 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz