Cagliari – Spal 20.10.2019 15:00

Italská Serie A má na programu 8. kolo, ve kterém v neděli v 15:00 hostí Cagliari tým Spalu. Oba týmy dělí v tabulce deset příček, domácí jsou aktuálně na sedmém místě ligové tabulky, hosté drží sedmnáctou příčku. Cagliari v minulém ligovém kole hrálo proti Římu a ztratilo remízou dva body a byla to již druhá dělba bodů v řadě. Oproti tomu klub ze Spalu získal s Parmou tři body. Nejlepším střelcem Cagliari je Joao Pedro se třemi brankami. V týmu hostů ze Spalu je nejlepším zakončovatelem Andrea Petagna se třemi góly. Hráči Cagliari v této sezóně vyhráli jeden ze čtyř domácích zápasů. Hosté ze Spalu venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli už tři zápasy. Spal není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když venku ještě neskóroval. Cagliari ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,2 branky na zápas. Cagliari ze sedmi zápasů v této sezóně v jednom nevstřelilo žádný gól, Spal neskóroval ve třech zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1 branku na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,9 branky na zápas. Domácí se v posledních dvou zápasech rozešli se soupeři smírně remízou. Situace v tabulce napovídá, že roli favorita bude plnit domácí Cagliari.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz