Cercle Brugy – Gent – 17.10.2020 16:15

V sobotu nás čeká 9. kolo 1. belgické ligy a v něm se o body utkají Cercle Brugy a Gent. Oba týmy dělí v tabulce čtyři příčky, domácí jsou aktuálně na osmém místě ligové tabulky, hosté drží dvanáctou příčku. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Cercle Brugy, skončil zápas výhrou domácího Cercle Brugy 1:0. V posledním ligovém kole hráči Cercle Brugy vyhráli s Eupenem, stejně tak hosté z Gentu vyhráli s Beerschotem. Nejčastěji skórujícím hráčem v týmu Cercle Brugy je Guy Mbenza, který dal dva góly, za Gent se dvakrát prosadil Igor Plastun. Hráči Cercle Brugy v této sezóně vyhráli dva ze tří domácích zápasů. Hostující hráči Gentu na venkovních hřištích vyhráli jeden ze čtyř zápasů. Gent není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 0,8 branek na venkovní zápas, Cercle Brugy ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,7 branky na zápas. Cercle Brugy z osmi zápasů v této sezóně ve třech nevstřelilo žádný gól, Gent neskóroval v jednom zápase. Defenziva hostujícího Gentu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,2 gólu na zápas. Domácí Cercle Brugy má na svém stadionu průměr 1,7 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 0,8 branky na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz