Cercle Brugy – Oostende – 12.12.2020 18:30

V sobotu se odehraje 16. kolo 1. belgické ligy, ve kterém se v 18:30 spolu střetnou Oostende a Cercle Brugy. Oba týmy dělí v tabulce pouze jedna příčka, domácí jsou aktuálně na dvanáctém místě ligové tabulky, hosté drží jedenáctou příčku. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů z Oostende 3:1. V minulém kole hostující tým z Oostende získal maximum bodů s Gentem. Naopak domácí Cercle Brugy prohrál s Leuvenem, domácí jsou bez formy a jde už o třetí prohru za sebou. Nejlepšími zakončovateli jsou za Cercle Brugy Ike Ugbo s osmi góly a za Oostende Makhtar Gueye, který se trefil pětkrát. Hostující Oostende na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo jeden zápas, domácí Cercle Brugy na svém stadionu v této sezóně vyhrálo tři zápasy. Cercle Brugy je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelilo 1,9 góly na zápas. Oproti tomu Oostende není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 0,6 branky na utkání. Cercle Brugy z patnácti zápasů v této sezóně ve čtyřech nevstřelilo žádný gól, Oostende neskórovalo také ve čtyřech zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,8 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,3 branky na zápas. Domácí tým Cercle Brugy prohrál v posledních třech zápasech. Domácí Cercle Brugy má na domácím hřišti průměr 1,9 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 0,6 branky na venkovní zápas, Cercle Brugy v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz