Cercle Brugy – Oostende – 15.03.2020 18:00

Další, v pořadí již 30. kolo 1. belgické ligy nabídne střetnutí mezi Cercle Brugy a Oostende, které se odehraje v neděli od 18:00 na Stadionu Jana Breydela. Domácí tým Cercle Brugy je aktuálně se třiadvaceti body na čtrnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce pouze o jednu příčku níž na patnácté pozici, když získali dvaadvacet bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Oostende 3:1. V minulém kole hostující tým z Oostende ztratil všechny body s Genkem a byla to již druhá prohra v řadě. Stejně tak domácí Cercle Brugy prohrál s FC Brugami. Nejlepšími zakončovateli jsou za Cercle Brugy Stef Peeters se šesti góly a za Oostende Junior Sakala, který se trefil osmkrát. Hráči Cercle Brugy v této sezóně vyhráli pět ze čtrnácti domácích zápasů. Hosté z Oostende venku uhráli jednu výhru ze čtrnácti zápasů. V této ligové sezóně domácí Cercle Brugy vstřelilo na domácím hřišti průměrně 1,1 góly v jednom zápase. Hosté z Oostende na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,6 branky. Cercle Brugy z devětadvaceti zápasů v této sezóně v osmi nevstřelilo žádný gól, Oostende neskórovalo v jedenácti zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,9 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 2 branky na zápas. Hosté mají sérii porážek v posledních dvou zápasech. Domácím se v posledních utkáních daří daleko lépe než hostům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz