České Budějovice – Boleslav – 27.06.2020 15:00

V sobotu nás čeká odveta semifinálového kola nadstavbové části skupiny o evropskou ligu 1. české fotbalové ligy a v něm se o postup utkají České Budějovice a Boleslav. Úvodní setkání těchto dvou týmů skončilo výhrou aktuálních hostů z Boleslavi 2:1. ‌Nejvíc branek v dresu Českých Budějovic vsítil Ivan Schranz, v barvách Boleslavi dal nejvíc branek Lukáš Budínský. Hráči Českých Budějovic v této sezóně vyhráli osm z patnácti domácích zápasů. Hosté z Boleslavi venku uhráli dvě výhry z patnácti zápasů. České Budějovice v této sezóně vstřelily na domácím hřišti průměrně 1,5 branky na zápas, Boleslav zaznamenala na venkovních hřištích průměrně 1,1 zásahu. Domácí České Budějovice v tomto ročníku odehrály devět zápasů, ve kterých nevstřelily žádnou branku, hostující tým Boleslavi také odehrál devět zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,7 branky na zápas. Domácím se aktuálně nedaří, nashromáždili dvě prohry v řadě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz