České Budějovice – Karviná – 12.12.2020 14:00

1. česká fotbalová liga má na programu 11. kolo, ve kterém v sobotu ve 14:00 hostí České Budějovice tým Karviné. Svěřenci domácího trenéra Davida Hořejše jsou aktuálně na jedenáctém místě ligové tabulky, hosté okupují devátou pozici. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Městském stadionu Karviná a utkání skončilo remízou 0:0. České Budějovice v minulém ligovém kole hrály proti Brnu a získaly maximum bodů za výhru. I klub z Karviné získal s Plzní tři body. Nejlepším střelcem Českých Budějovic je Patrik Brandner se čtyřmi brankami. V týmu hostů z Karviné je nejlepším zakončovatelem Michal Papadopulos se třemi góly. Hráči Českých Budějovic v této sezóně vyhráli jeden z pěti domácích zápasů. Hosté z Karviné venku uhráli tři výhry z pěti zápasů. V této ligové sezóně domácí České Budějovice vstřelily na domácím hřišti průměrně 0,6 góly v jednom zápase. Hosté z Karviné na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,2 branky. České Budějovice z deseti zápasů v této sezóně ve čtyřech nevstřelily žádný gól, Karviná neskórovala také ve čtyřech zápasech. Defenziva hostující Karviné není příliš pevná, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 1,8 gólu na zápas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz