České Budějovice – Liberec – 27.05.2020 18:00

V pětadvacátém kole 1. české fotbalové ligy se spolu ve středu na Fotbalovém stadionu na Střeleckém ostrově od 18:00 utkají České Budějovice a Liberec. Domácí tým Českých Budějovic je aktuálně se šestatřiceti body na osmé pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce pouze o jednu příčku výš na sedmé pozici, když získali šestatřicet bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů z Liberce 4:2. V minulém kole hostující liberečtí hráči ztratili všechny body s Teplicemi. Stejně tak domácí České Budějovice prohrály s Plzní, což bylo již druhé zaváhání v řadě. Nejvíc branek v dresu Českých Budějovic vsítil Ivan Schranz, v barvách Liberce dal nejvíc branek Roman Potočný. Hráči Českých Budějovic v této sezóně vyhráli šest ze dvanácti domácích zápasů. Hosté z Liberce venku uhráli čtyři výhry ze dvanácti zápasů. České Budějovice nejsou na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelily 1,5 góly na zápas. Také Liberec na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 1,1 branky na utkání. Domácí České Budějovice v tomto ročníku odehrály šest zápasů, ve kterých nevstřelily žádnou branku, hostující tým Liberce odehrál pět zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas. Domácí prožívají v posledních dvou zápasech sérii porážek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz