České Budějovice – Plzeň – 28.11.2020 18:30

1. česká fotbalová liga má na programu 9. kolo, ve kterém v sobotu v 18:30 hostí České Budějovice tým Plzně. V tomto utkání se střetne dvanáctý se čtvrtým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok sedm bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů z Plzně 1:0. V posledním ligovém kole budějovičtí hráči vyhráli s Bohemians, poslední zápasy se domácím daří, jde už o druhou výhru v řadě, naopak hosté z Plzně prohráli se Zlínem. Nejlepšími zakončovateli jsou za České Budějovice Benjamin Colic se dvěma góly a za Plzeň Jean–David Beauguel, který se trefil čtyřikrát. Hostující Viktoriáni na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhráli jeden zápas, domácí České Budějovice na svém stadionu v této sezóně vyhrály jeden zápas. V této ligové sezóně domácí České Budějovice vstřelily na domácím hřišti průměrně 0,8 góly v jednom zápase. Hosté z Plzně na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,8 branky. Domácí České Budějovice v tomto ročníku odehrály tři zápasy, ve kterých nevstřelily žádnou branku, hostující tým Plzně odehrál pouze jeden zápas, ve kterém neskóroval. Defenziva hostující Plzně není příliš pevná, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2,1 gólu na zápas. Domácí mají formu a v posledních dvou zápasech vyhráli. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz