České Budějovice – Zlín – 07.11.2020 16:00

V sobotu nás čeká 7. kolo 1. české fotbalové ligy a v něm se o body utkají České Budějovice a Zlín. V tomto utkání se střetne šestnáctý s jedenáctým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pouhé tři body. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Letné a utkání skončilo výhrou nynějšího domácího týmu z Českých Budějovic 2:3. V posledním ligovém kole budějovičtí hráči remizovali s Boleslaví, jde již o druhou remízu v řadě, naopak hosté ze Zlína prohráli s Bohemians, v posledních kolech jdou od jedné prohry ke druhé, jde již v pořadí o třetí v řadě. Nejčastěji skórujícím hráčem v týmu Českých Budějovic je Pavel Šulc, který dal jeden gól, za Zlín se dvakrát prosadil Tomáš Poznar. Hráči Českých Budějovic v této sezóně nevyhráli žádný ze dvou domácích zápasů. Hostující hráči Zlína na venkovních hřištích vyhráli jeden ze tří zápasů. České Budějovice v této sezóně ještě nevstřelily na domácím hřišti žádnou branku, Zlín zaznamenal na venkovních hřištích průměrně 1,3 zásahu. České Budějovice z pěti zápasů v této sezóně ve třech nevstřelily žádný gól, Zlín neskóroval ve dvou zápasech. Defenziva hostujícího Zlína není příliš pevná, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2,4 gólu na zápas. Hostující Zlín má nelichotivou sérii tří porážek v řadě. Domácí se v posledních dvou zápasech rozešli se soupeři smírně remízou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz