Charleroi – Standard Lutych – 04.10.2020 18:15

Další, v pořadí již 8. kolo 1. belgické ligy nabídne střetnutí mezi Charleroi a Standardem Lutych, které se odehraje v neděli od 18:15 na Stade du Pays de Charleroi. Domácí tým Charleroi je aktuálně s devatenácti body na první pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o tři příčky níž na čtvrté pozici, když získali čtrnáct bodů. Minulé měření sil na Stade du Pays de Charleroi ovládli domácí hráči Charleroi 2:0. Charleroi v minulém ligovém kole hrálo proti Mouscron–Péruwelz a ztratilo remízou dva body. I klub ze Standardu Lutych remizoval s Waregemem a ztratil dva body. Nejlepšími zakončovateli jsou za Charleroi Kaveh Rezaei s pěti góly a za Standard Lutych Samuel Bastien, který se trefil dvakrát. Hráči Charleroi v této sezóně vyhráli tři ze tří domácích zápasů. Hosté ze Standardu Lutych venku uhráli dvě výhry ze tří zápasů. Charleroi v této sezóně vstřelilo na domácím hřišti průměrně 2 branky na zápas, Standard Lutych zaznamenal na venkovních hřištích průměrně 1,7 zásahu. Domácí Charleroi v tomto ročníku neodehrálo žádný zápas, ve kterém by nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Standardu Lutych odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,4 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 0,7 branky na zápas. Domácí na svém stadiónu v této sezóně průměrně vstřelili 2 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz