Club Brugy – Anderlecht Brusel – 04.10.2020 13:30

V neděli nás čeká 8. kolo 1. belgické ligy a v něm se o body utkají FC Brugy a Anderlecht Brusel. Svěřenci domácího trenéra Philippe Clementa jsou aktuálně na druhém místě ligové tabulky, hosté okupují pátou pozici. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů v Lotto Parku a utkání skončilo výhrou nynějšího domácího týmu z FC Brug 1:2. V minulém kole hostující andrechtští hráči ztratili remízou dva body s Eupenem. Naopak domácí FC Brugy vyhrály s Cercle Brugy, domácí se vezou na vítězné vlně, jde již o čtvrtou výhru v řadě za sebou. Nejvíc branek v dresu FC Brug vsítil Hans Vanaken, v barvách Anderlechtu Brusel dal nejvíc branek Jeremy Doku. Hráči FC Brug v této sezóně vyhráli dva ze čtyř domácích zápasů. Hosté z Anderlechtu Brusel venku uhráli jednu výhru ze tří zápasů. Anderlecht Brusel je obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 2,7 branek na venkovní zápas, FC Brugy mají na domácím hřišti nižší brankový průměr 1,5 branky na zápas. FC Brugy ze sedmi zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelily žádný gól, Anderlecht Brusel neodehrál zápas, kde by nevstřelil alespoň jeden gól. Defenziva hostujícího Anderlechtu Brusel není příliš pevná, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 0,7 gólu na zápas. Domácí mají formu a v posledních čtyřech zápasech vyhráli. Hosté z Anderlechtu Brusel mají na venkovních hřištích průměr 2,7 branky na utkání, i v tomto zápase vstřelí alespoň jednu branku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz