Club Brugy – Cercle Brugy – 27.09.2020 18:15

V neděli se odehraje 7. kolo 1. belgické ligy, ve kterém se v 18:15 spolu střetnou v Bruggském derby Cercle Brugy a FC Brugy. Domácí tým FC Brug je aktuálně s dvanácti body na třetí pozici v ligové tabulce, hosté jsou o čtyři příčky níž na sedmé pozici, když získali devět bodů. Poslední utkání na hřišti aktuálně domácího týmu FC Brug, skončilo výhrou domácích 2:1. V posledním ligovém kole hráči FC Brug vyhráli s Waregemem, domácí jsou ve formě, jde již o třetí výhru v řadě za sebou, stejně tak hosté z Cercle Brugy vyhráli se Sint Truidense. Nejlepšími zakončovateli jsou za FC Brugy Hans Vanaken se čtyřmi góly a za Cercle Brugy Guy Mbenza, který se trefil dvakrát. Hostující Cercle Brugy na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo jeden zápas, domácí FC Brugy na svém stadionu v této sezóně vyhrály jeden zápas. FC Brugy v této sezóně vstřelily na domácím hřišti průměrně 1,3 branky na zápas, Cercle Brugy zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně pouze 1 zásah. Domácí FC Brugy v tomto ročníku odehrály dva zápasy, ve kterých nevstřelily žádnou branku, hostující tým Cercle Brugy odehrál tři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,7 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,2 branky na zápas. Domácí prožívají v posledních třech zápasech vítěznou sérii.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz