Club Brugy – Eupen – 26.12.2020 14:00

V devatenáctém kole 1. belgické ligy se spolu v sobotu na Stadionu Jana Breydela od 14:00 utkají FC Brugy a Eupen. Domácí tým FC Brug je aktuálně se šestatřiceti body na první pozici v ligové tabulce, hosté jsou o jedenáct příček níž na dvanácté pozici, když získali dvacet bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu FC Brug 0:4. FC Brugy v minulém ligovém kole hrály proti Gentu a ztratily všechny body. Oproti tomu klub z Eupenu získal s Beerschotem tři body. Nejlepšími zakončovateli jsou za FC Brugy Krépin Diatta s devíti góly a za Eupen Julien Ngoy, který se trefil pětkrát. Hráči FC Brug v této sezóně vyhráli pět z devíti domácích zápasů. Hosté z Eupenu venku uhráli dvě výhry z osmi zápasů. FC Brugy nejsou na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelily 1,4 góly na zápas. Také Eupen na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 1,1 branky na utkání. FC Brugy z osmnácti zápasů v této sezóně ve čtyřech nevstřelily žádný gól, Eupen neskóroval ve třech zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,7 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas. V tomto utkání se jeví jako zajímavý tip na výhru domácích, kteří jsou dle postavení v tabulce jasným favoritem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz