den Haag – Ajax Amsterdam – 20.12.2020 14:30

Další, v pořadí již 13. kolo 1. nizozemské ligy nabídne střetnutí mezi den Haagem a Ajaxem Amsterdam, které se odehraje v neděli od 14:30 na Kyocera Stadium. V tomto utkání se střetne sedmnáctý s vedoucím týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok třiadvacet bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Ajaxu Amsterdam 6:1. den Haag v minulém ligovém kole hrál proti Emmenu a ztratil remízou dva body, remízovým výsledkem skončila pro domácí i předchozí tři utkání. Oproti tomu klub z Ajaxu Amsterdam získal se Zwolle tři body. Nejvíc branek v dresu den Haagu vsítil Shaquille Pinas, v barvách Ajaxu Amsterdam dal nejvíc branek Dusan Tadic. Hostující Ajax Amsterdam na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál čtyři zápasy, domácí den Haag na svém stadionu v této sezóně nevyhrál žádný zápas. den Haag není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelil 1 gól na zápas. Naopak Ajax Amsterdam je na zápasech venku postrachem, jeho brankový průměr je 4,4 branek na utkání. den Haag ze dvanácti zápasů v této sezóně v pěti nevstřelil žádný gól, Ajax Amsterdam neskóroval v jednom zápase. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,4 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,6 branky na zápas. Domácí tým den Haagu remizoval v posledních třech zápasech. Favoritem jsou v tomto utkání podle rozdílu v postavení v tabulce hosté.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz