den Haag – Zwolle – 23.12.2020 20:00

Nizozemská Eredivisie má na programu 14. kolo, ve kterém ve středu ve 20:00 hostí den Haag tým Zwolle. Domácí tým den Haagu je aktuálně se sedmi body na sedmnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o šest příček výš na jedenácté pozici, když získali třináct bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů ze Zwolle 3:1. den Haagu se v posledním ligovém kole proti Ajaxu Amsterdam nedařilo, když ztratil tři body. Hostující Zwolle naopak remizovalo a přišlo o dva body s Emmenem. Nejvíc branek v dresu den Haagu vsítil Michiel Kramer, v barvách Zwolle dal nejvíc branek Clint Leemans. Hráči den Haagu v této sezóně nevyhráli žádný ze šesti domácích zápasů. Hosté ze Zwolle venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli už šest zápasů. Zwolle není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 1,2 branek na venkovní zápas, den Haag má na domácím hřišti stejný brankový průměr 1,2 branky na zápas. Domácí den Haag v tomto ročníku odehrál pět zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Zwolle také odehrál pět zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Zwolle není příliš pevná, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2,5 gólu na zápas. den Haagu se na domácím stadionu zatím příliš nedaří a hosté ze Zwolle zase nevozí moc bodů z venkovních stadionů, je pravděpodobné, že se budou body dělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz