Dijon – Monaco – 20.12.2020 15:00

Francouzská Ligue 1 má na programu 16. kolo, ve kterém v neděli v 15:00 hostí Dijon tým Monaca. Oba týmy dělí v tabulce dvanáct příček, domácí jsou v ligové tabulce poslední, hosté drží osmou příčku. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Dijonu, skončil zápas nerozhodně 1:1. V posledním ligovém kole hráči Dijonu prohráli s Lille, stejně tak hosté z Monaca prohráli, v posledních kolech jdou od jedné prohry ke druhé, jde již v pořadí o třetí v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Dijon Mama Samba Balde se čtyřmi góly a za Monaco Wissam Ben Yedder, který se trefil sedmkrát. Hostující Monaco na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo dva zápasy, domácí Dijon na svém stadionu v této sezóně nevyhrál žádný zápas. Dijon v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně jen 0,4 branky na zápas, Monaco zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně pouze 1 zásah. Domácí Dijon v tomto ročníku odehrál ovšem devět zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Monaca odehrál pouze dva zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Monaca není příliš pevná, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,6 gólu na zápas. Hostující Monaco má nelichotivou sérii tří porážek v řadě. Podle postavení v tabulce jsou favoritem hosté, oba celky dělí 12 příček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz