Düsseldorf – Paderborn – 16.05.2020 15:30

V sobotu nás čeká 26. kolo Bundesligy a v něm se o body utkají Düsseldorf a Paderborn. Domácí tým Düsseldorfu je aktuálně s dvaadvaceti body na šestnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce pouze o dvě příčky níž na posledním místě, když získali šestnáct bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Paderbornu 2:0. V posledním ligovém kole hráči Düsseldorfu remizovali s Mainz, jde již o druhou remízu v řadě, naopak hosté z Paderbornu prohráli s Kölnem, v posledních kolech jdou od jedné prohry ke druhé, jde již v pořadí o čtvrtou v řadě. Nejlepším střelcem Düsseldorfu je Rouwen Hennings s jedenácti brankami. V týmu hostů z Paderbornu je nejlepším zakončovatelem Streli Mamba s pěti góly. Hráči Düsseldorfu v této sezóně vyhráli tři ze dvanácti domácích zápasů. Hostující hráči Paderbornu na venkovních hřištích vyhráli dva ze dvanácti zápasů. Düsseldorf není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelil 1,1 góly na zápas. Také Paderborn na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 1,1 branky na utkání. Domácí Düsseldorf v tomto ročníku odehrál sedm zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Paderbornu odehrál pouze pět zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 2,2 branky na zápas. Domácí tým Düsseldorfu remizoval v posledních dvou zápasech. Hosté mají sérii porážek v posledních čtyřech zápasech. Düsseldorfu se na domácím stadionu zatím příliš nedaří a hosté z Paderbornu zase nevozí moc bodů z venkovních stadionů, je pravděpodobné, že se budou body dělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz