Düsseldorf – Brémy – 18.01.2020 15:30

Bundesliga má na programu 18. kolo, ve kterém v sobotu v 15:30 hostí Düsseldorf tým Brém. Svěřenci domácího trenéra Friedhelma Funkela jsou aktuálně na šestnáctém místě ligové tabulky, hosté okupují sedmnáctou pozici. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou domácího Düsseldorfu 1:3. Düsseldorf v minulém ligovém kole hrál proti Unionu Berlín a získal maximum bodů za výhru. Oproti tomu klub z Brém vyšel z posledního utkání proti Kölnu naprázdno, v posledních kolech jdou od jedné prohry ke druhé, jde již v pořadí o čtvrtou v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Düsseldorf Rouwen Hennings s jedenácti góly a za Brémy Milot Rashica, který se trefil sedmkrát. Hostující Werder na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál dva zápasy, domácí Düsseldorf na svém stadionu v této sezóně vyhrál tři zápasy. Düsseldorf v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně jen 1 branku na zápas, Brémy zaznamenaly na venkovních hřištích průměrně 1,7 zásahu. Düsseldorf ze sedmnácti zápasů v této sezóně v pěti nevstřelil žádný gól, Brémy neskórovaly ve čtyřech zápasech. Defenziva hostujících Brém není příliš pevná, průměrně obdržela 2,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 2,1 gólu na zápas. Hosté neprožívají úspěšné období, když prohráli poslední čtyři zápasy v řadě. Domácí mají na svém hřišti průměr 1 vstřelený gól na utkání, hosté mají vyšší průměr 1,7 branky na zápas venku, hosté z Brém v tomto zápase získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz