Eibar – Valladolid – 16.07.2020 18:30

Španělská LaLiga má na programu 37. kolo, ve kterém ve čtvrtek v 18:30 hostí Eibar tým Valladolidu. V tomto utkání se střetne patnáctý se čtrnáctým týmem aktuální ligové tabulky, oba týmy mají shodný počet bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Valladolidu 2:0. V minulém kole hostující tým z Valladolidu ztratil všechny body s FC Barcelonou a byla to již druhá prohra v řadě. Naopak domácí Eibar vyhrál s Espaňolem Barcelona. Nejlepším střelcem Eibaru je Fabian Orellana s osmi brankami. V týmu hostů z Valladolidu je nejlepším zakončovatelem Sergi Guardiola se šesti góly. Hostující Valladolid na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál jen čtyři zápasy, domácí Eibar na svém stadionu v této sezóně vyhrál sedm zápasů. V této ligové sezóně domácí Eibar vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,2 góly v jednom zápase. Hosté z Valladolidu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,7 branky. Domácí Eibar v tomto ročníku odehrál čtrnáct zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Valladolidu odehrál patnáct zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Valladolidu je pevná, průměrně obdržela 1,1 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,4 gólu na zápas. Hosté mají sérii porážek v posledních dvou zápasech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz