Elche – Cádiz – 28.11.2020 14:00

Španělská LaLiga má na programu 11. kolo, ve kterém v sobotu ve 14:00 hostí Elche tým Cádizu. V tomto utkání se střetne desátý s pátým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pouhé dva body. V minulém kole hostující tým z Cádizu ztratil všechny body se San Sebastianem a byla to již druhá prohra v řadě. Naopak domácí Elche remizovalo s Levante a byla to již druhá dělba bodů v řadě. Nejčastěji skórujícím hráčem v týmu Elche je Jose Tete Morente, který dal dva góly, za Cádiz se dvakrát prosadil Alvaro Negredo. Hostující Cádiz na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál čtyři zápasy, domácí Elche na svém stadionu v této sezóně vyhrálo jeden zápas. V této ligové sezóně domácí Elche vstřelilo na domácím hřišti průměrně 0,8 góly v jednom zápase. Hosté z Cádizu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,2 branky. Elche z osmi zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelilo žádný gól, Cádiz neskóroval ve čtyřech zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,1 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,1 branky na zápas. Hosté neprožívají úspěšné období, když prohráli poslední dva zápasy v řadě. Domácí v posledních dvou zápasech v řadě remizovali.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz