Emmen – Feyenoord Rotterdam – 01.11.2020 14:30

Další, v pořadí již 7. kolo 1. nizozemské ligy nabídne střetnutí mezi Emmenem a Feyenoordem Rotterdam, které se odehraje v neděli od 14:30 na Stadionu De Oude Meerdijk. Svěřenci domácího trenéra Dicka Lukkiena jsou aktuálně na šestnáctém místě ligové tabulky, hosté okupují pátou pozici. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Feyenoordu Rotterdam 3:0. V posledním ligovém kole hráči Emmenu prohráli s Heerenveenem, naopak hosté z Feyenoordu Rotterdam remizovali s Waalwijkem, byla to již druhá remíza v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Emmen Michael de Leeuw se třemi góly a za Feyenoord Rotterdam Steven Berghuis, který se trefil šestkrát. Hráči Emmenu v této sezóně nevyhráli žádný ze tří domácích zápasů. Hosté z Feyenoordu Rotterdam venku uhráli dvě výhry ze tří zápasů. Feyenoord Rotterdam je obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 2,7 branek na venkovní zápas, Emmen má na domácím hřišti nižší brankový průměr 2 branky na zápas. Domácí Emmen v tomto ročníku odehrál jen jeden zápas, ve kterém nevstřelil žádnou branku, hostující tým Feyenoordu Rotterdam neodehrál žádný zápas, ve kterém by se neprosadil alespoň jednou brankou. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,5 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,2 branky na zápas. Hostující Feyenoord Rotterdam v posledních dvou zápasech v řadě remizoval. Situace v tabulce napovídá, že roli favorita budou plnit hosté z Feyenoordu Rotterdam.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz