Eupen – Cercle Brugy – 03.10.2020 18:30

Eupen přivítá v sobotu v 18:30 v rámci 8. kola 1. belgické ligy na Kehrwegstadionu Cercle Brugy. Oba týmy dělí v tabulce pouze tři příčky, domácí jsou aktuálně na dvanáctém místě ligové tabulky, hosté drží devátou příčku. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Eupenu a zápas ovládli domácí z Eupenu 1:0. Eupenu se v posledním ligovém kole proti Anderlechtu Brusel ne úplně dařilo, když ztratil remízou dva body, jde již o druhou remízu v řadě. Hostující Cercle Brugy naopak ztratilo všechny body s FC Brugami. Nejlepším střelcem Eupenu je Julien Ngoy se dvěma brankami. V týmu hostů z Cercle Brugy je nejlepším zakončovatelem Guy Mbenza se dvěma góly. Hráči Eupenu v této sezóně vyhráli jeden ze tří domácích zápasů. Hostující hráči Cercle Brugy na venkovních hřištích vyhráli jeden ze čtyř zápasů. Cercle Brugy není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 1 branku na venkovní zápas, Eupen má na domácím hřišti stejný brankový průměr 1 branky na zápas. Eupen ze sedmi zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelil žádný gól, Cercle Brugy neskórovalo ve třech zápasech. Defenziva hostujícího Cercle Brugy není příliš pevná, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,4 gólu na zápas. Domácí se v posledních dvou zápasech rozešli se soupeři smírně remízou. Oběma týmům se v koncovce příliš nedaří, dá se předpokládat, že nepadnou víc než 3 branky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz