Eupen – Charleroi – 27.11.2020 20:45

belgická liga má na programu 14. kolo, ve kterém v pátek ve 20:45 hostí Eupen tým Charleroi. Oba týmy dělí v tabulce devět příček, domácí jsou aktuálně na třináctém místě ligové tabulky, hosté drží čtvrtou příčku. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Eupenu, skončil zápas nerozhodně 1:1. Eupen v minulém ligovém kole hrál proti Standardu Lutych a ztratil remízou dva body a byla to již druhá dělba bodů v řadě. Oproti tomu klub z Charleroi vyšel z posledního utkání proti Gentu naprázdno. Nejlepším střelcem Eupenu je Julien Ngoy se třemi brankami. V týmu hostů z Charleroi je nejlepším zakončovatelem Kaveh Rezaei se šesti góly. Hostující Charleroi na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo tři zápasy, domácí Eupen na svém stadionu v této sezóně vyhrál jeden zápas. V této ligové sezóně domácí Eupen vstřelil na domácím hřišti průměrně 1 gól v jednom zápase. Hosté z Charleroi na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,8 branky. Eupen ze dvanácti zápasů v této sezóně ve třech nevstřelil žádný gól, Charleroi neskórovalo v jednom zápase. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,9 branky na zápas. Domácí se v posledních dvou zápasech rozešli se soupeři smírně remízou. Domácí mají na svém hřišti průměr 1 vstřelený gól na utkání, hosté mají vyšší průměr 1,8 branky na zápas venku, hosté z Charleroi v tomto zápase získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz