Eupen – Club Brugy – 15.03.2020 18:00

V neděli nás čeká 30. kolo 1. belgické ligy a v něm se o body utkají Eupen a FC Brugy. V tomto utkání se střetne třináctý s vedoucím týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok čtyřicet bodů. Při posledním měření sil se oba týmy rozešly smírně po remíze 0:0. V posledním ligovém kole hráči Eupenu remizovali s Mechelenem, naopak hosté z FC Brug vyhráli s Cercle Brugy a jde již o čtvrtou výhru v dlouhé řadě za sebou. Nejlepším střelcem Eupenu je Danijel Milicevic s pěti brankami. V týmu hostů z FC Brug je nejlepším zakončovatelem Hans Vanaken se třinácti góly. Hostující FC Brugy na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrály devět zápasů, domácí Eupen na svém stadionu v této sezóně vyhrál čtyři zápasy. V této ligové sezóně domácí Eupen vstřelil na domácím hřišti průměrně 1 gól v jednom zápase. Hosté z FC Brug na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,8 branky. Eupen z devětadvaceti zápasů v této sezóně v devíti nevstřelil žádný gól, FC Brugy naopak neskórovaly jen ve třech zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,8 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,5 branky na zápas. Hosté mají vítěznou sérii v posledních čtyřech zápasech. V tomto utkání se jeví jako zajímavý tip na výhru hostů, kteří jsou dle postavení v tabulce jasným favoritem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz