FC Barcelona – Getafe – 29.08.2021 17:00

V neděli se odehraje 3. kolo Španělské LaLigy, ve kterém se v 17:00 spolu střetnou Getafe a FC Barcelona. Svěřenci domácího trenéra Ronalda Koemana si v prvních dvou kolech připsali čtyři body a jsou na čtvrté pozici v tabulce, hosté ještě nebodovali a po úvodních dvou kolech jsou na osmnácté příčce tabulky.

Předzápasová analýza FC Barcelona proti Getafe

Ve třetím kole Španělské LaLigy se spolu v neděli na Nou Camp od 17:00 utkají FC Barcelona a Getafe. V prvních dvou utkáních nového ročníku si FC Barcelona připsala čtyři body, hosté z Getafe v prvních dvou kolech nebodovali, čímž se zařadili na osmnáctou příčku tabulky. Minulé měření sil na Nou Camp ovládli domácí hráči FC Barcelony 5:2.

Jak si týmy stojí v produktivitě v rámci Španělské LaLigy

V posledním ligovém kole hráči FC Barcelony remizovali s Athleticem Bilbao, naopak hosté z Getafe prohráli se Sevillou, což byla druhá prohra v řadě za sebou. Z hráčů v dresu hostujícího Getafe se ještě nedokázal nikdo brankově prosadit. V týmu domácích se prosadil za první dva zápasy dvěma brankami Martin Braithwaite.

TýmPoziceZápasyVýhryRemízyProhryBodySkóre
Barcelona FC4211045:3
Getafe18200200:2

Náš tip na duel mezi FC Barcelonou a Getafe

Hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně dvou proher.

Dobré vědět:

• Getafe má serii 2 ligových porážek v řadě
  • V 3 z posledních 5 zápasů FC Barcelona nevstřelila alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým nevstřelí branku)
  • V 5 z posledních 5 zápasů Getafe nevstřelilo alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým nevstřelí branku)