Feyenoord Rotterdam – Heerenveen – 23.12.2020 21:00

Ve středu nás čeká 14. kolo 1. nizozemské ligy a v něm se o body utkají Feyenoord Rotterdam a Heerenveen. V tomto utkání se střetne čtvrtý s osmým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok šest bodů. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Feyenoordu Rotterdam, skončil zápas výhrou domácího Feyenoordu Rotterdam 3:1. V posledním ligovém kole hráči Feyenoordu Rotterdam prohráli s Arnheimem Vitesse, stejně tak hosté z Heerenveenu prohráli s Heraclesem Almelo. Nejlepším střelcem Feyenoordu Rotterdam je Steven Berghuis s deseti brankami. V týmu hostů z Heerenveenu je nejlepším zakončovatelem Henk Veerman s devíti góly. Hostující Heerenveen na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál dva zápasy, domácí Feyenoord Rotterdam na svém stadionu v této sezóně vyhrál dva zápasy. Feyenoord Rotterdam není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelil 1,5 góly na zápas. Naopak Heerenveen je na zápasech venku postrachem, jeho brankový průměr je 1,7 branky na utkání. Domácí Feyenoord Rotterdam v tomto ročníku odehrál jen dva zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Heerenveenu odehrál pouze jeden zápas, ve kterém neskóroval. Defenziva hostujícího Heerenveenu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 0,9 gólu na zápas. Mírným favoritem jsou v tomto zápase domácí hráči Feyenoordu Rotterdam, kteří mají v tabulce náskok 6 bodů, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz