Feyenoord Rotterdam – Utrecht – 29.11.2020 14:30

Feyenoord Rotterdam přivítá v neděli ve 14:30 v rámci 10. kola 1. nizozemské ligy na Feijenoord Stadionu Utrecht. Domácí tým Feyenoordu Rotterdam je aktuálně s jednadvaceti body na třetí pozici v ligové tabulce, hosté jsou o šest příček níž na deváté pozici, když získali deset bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu Feyenoordu Rotterdam 1:2. Feyenoordu Rotterdam se v posledním ligovém kole proti Fortuně Sittard dařilo a bral plný počet bodů, domácí jsou ve formě, jde již o třetí výhru v řadě za sebou. Hostující Utrecht naopak remizoval a přišel o dva body se Zwolle. Nejlepším střelcem Feyenoordu Rotterdam je Steven Berghuis s devíti brankami. V týmu hostů z Utrechtu je nejlepším zakončovatelem Mimoun Mahi se dvěma góly. Hráči Feyenoordu Rotterdam v této sezóně vyhráli dva ze čtyř domácích zápasů. Hosté z Utrechtu venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli už čtyři zápasy. Utrecht není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 0,8 branek na venkovní zápas, Feyenoord Rotterdam ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2 branky na zápas. Feyenoord Rotterdam z devíti zápasů v této sezóně ze žádného nevyšel střelecky naprázdno, Utrecht neskóroval ve dvou zápasech. Defenziva hostujícího Utrechtu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,1 gólu na zápas. Domácím se v posledních zápasech dařilo a brali plný počet bodů ve třech po sobě jdoucích utkáních. Domácí Feyenoord Rotterdam má na svém stadionu průměr 2 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 0,8 branky na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz