Fiorentina – Janov – 25.01.2020 18:00

V sobotu se odehraje 21. kolo Italské Serie A, ve kterém se v 18:00 spolu střetnou Janov a Fiorentina. Domácí tým Fiorentiny je aktuálně se čtyřiadvaceti body na třinácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o sedm příček níž na posledním místě, když získali čtrnáct bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stadio Luigi Ferraris a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z Janova 2:1. V minulém kole hostující janovští hráči ztratili všechny body s AS Řím a byla to již druhá prohra v řadě. Naopak domácí Fiorentina vyhrála s Neapolí, poslední týdny jsou domácí ve formě, jde už o druhou výhru v řadě. Nejlepším střelcem Fiorentiny je Dusan Vlahovic se čtyřmi brankami. V týmu hostů z Janova je nejlepším zakončovatelem Cristian Kouame s pěti góly. Hráči Fiorentiny v této sezóně vyhráli tři z deseti domácích zápasů. Hostující hráči Janova na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli už deset pokusů. V této ligové sezóně domácí Fiorentina vstřelila na domácím hřišti průměrně 1,1 góly v jednom zápase. Hosté z Janova na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1 branku. Domácí Fiorentina v tomto ročníku odehrála jen čtyři zápasy, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Janova odehrál šest zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 2,0 branky na zápas. Hosté neprožívají úspěšné období, když prohráli poslední dva zápasy v řadě. Domácím se v posledních zápasech dařilo a brali plný počet bodů ve dvou po sobě jdoucích utkáních. Domácí hráči Fiorentiny mají v tabulce o 10 bodů víc a jsou tedy mírným favoritem, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz