Fortuna Sittard – Waalwijk – 22.12.2020 16:30

Další, v pořadí již 14. kolo 1. nizozemské ligy nabídne střetnutí mezi Fortunou Sittard a Waalwijkem, které se odehraje v úterý od 16:30 na Stadionu Fortuna Sittard. Oba týmy dělí v tabulce pouze jedna příčka, domácí jsou aktuálně na čtrnáctém místě ligové tabulky, hosté drží třináctou příčku. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Fortuny Sittard a zápas ovládli domácí z Fortuny Sittard 3:2. Fortuna Sittard v minulém ligovém kole hrála proti Utrechtu a ztratila remízou dva body. Oproti tomu klub z Waalwijku vyšel z posledního utkání proti PSV Eindhoven naprázdno, což byla druhá prohra v řadě za sebou. Nejlepšími zakončovateli jsou za Fortunu Sittard Sebastian Polter s pěti góly a za Waalwijk Finn Stokkers, který se trefil čtyřikrát. Hostující Waalwijk na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál dva zápasy, domácí Fortuna Sittard na svém stadionu v této sezóně vyhrála jeden zápas. Waalwijk není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 0,7 branek na venkovní zápas, Fortuna Sittard ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,8 branky na zápas. Domácí Fortuna Sittard v tomto ročníku odehrála tři zápasy, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Waalwijku odehrál pět zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,4 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,8 branky na zápas. Hostující Waalwijk má nelichotivou sérii dvou porážek v řadě. Domácí Fortuna Sittard má na domácím hřišti průměr 1,8 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 0,7 branky na venkovní zápas, Fortuna Sittard v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz