Gent – Beerschot – 04.10.2020 16:00

V osmém kole 1. belgické ligy se spolu v neděli na Ghelamco Areně od 16:00 utkají Gent a Beerschot. Domácí tým Gentu je aktuálně se šesti body na patnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o dvanáct příček výš na třetí pozici, když získali patnáct bodů. V minulém kole hostující tým z Beerschotu získal maximum bodů s Waaslandem. Naopak domácí Gent prohrál s Leuvenem. Nejčastěji skórujícím hráčem v týmu Gentu je Igor Plastun, který dal dva góly, za Beerschot se pětkrát prosadil Raphael Holzhauser. Hráči Gentu v této sezóně vyhráli jeden ze tří domácích zápasů. Hostující hráči Beerschotu na venkovních hřištích vyhráli dva ze tří zápasů. Beerschot není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,3 branek na venkovní zápas, Gent má na domácím hřišti stejný brankový průměr 1,3 branky na zápas. Gent ze sedmi zápasů v této sezóně v jednom nevstřelil žádný gól, Beerschot neskóroval také v jednom zápase. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,7 branky na zápas. Podle postavení v tabulce jsou favoritem hosté, oba celky dělí 12 příček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz