Gent – Leuven – 26.09.2020 20:45

V sobotu nás čeká 7. kolo 1. belgické ligy a v něm se o body utkají Gent a Leuven. Domácí tým Gentu je aktuálně se šesti body na třinácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o dvě příčky výš na jedenácté pozici, když získali osm bodů. Gentu se v posledním ligovém kole proti Mouscron-Péruwelz dařilo a bral plný počet bodů. Hostující Leuven naopak ztratil všechny body s Oostende. Nejvíc branek v dresu Gentu vsítil Igor Plastun, v barvách Leuvenu dal nejvíc branek Sascha Kotysch. Hostující Leuven na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál jeden zápas, domácí Gent na svém stadionu v této sezóně vyhrál jeden zápas. Gent není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelil 1 gól na zápas. Naopak Leuven je na zápasech venku postrachem, jeho brankový průměr je 1,7 branky na utkání. Domácí Gent v tomto ročníku odehrál jen jeden zápas, ve kterém nevstřelil žádnou branku, hostující tým Leuvenu neodehrál žádný zápas, ve kterém by se neprosadil alespoň jednou brankou. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,5 branky na zápas. Domácí Gent má na svém stadionu průměr 1 vstřelenou branku na utkání, hosté mají lepší průměr 1,7 branky na venkovní zápas, hosté v tomto zápase získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz