Gent – Waregem – 29.11.2020 16:00

1. belgická liga má na programu 14. kolo, ve kterém v neděli v 16:00 hostí Gent tým Waregemu. Oba týmy dělí v tabulce pět příček, domácí jsou aktuálně na desátém místě ligové tabulky, hosté drží patnáctou příčku. Poslední utkání na hřišti aktuálně domácího týmu Gentu, skončilo výhrou domácích 2:0. V minulém kole hostující tým z Waregemu ztratil všechny body s Mechelenem. Naopak domácí Gent vyhrál s Charleroi. Nejvíc branek v dresu Gentu vsítil Roman Yaremchuk, v barvách Waregemu dal nejvíc branek Gianni Bruno. Hostující Waregem na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál dva zápasy, domácí Gent na svém stadionu v této sezóně vyhrál dva zápasy. Gent je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelil 1,8 góly na zápas. Oproti tomu Waregem není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 1,3 branky na utkání. Domácí Gent v tomto ročníku odehrál jen jeden zápas, ve kterém nevstřelil žádnou branku, hostující tým Waregemu odehrál tři zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Waregemu není příliš pevná, průměrně obdržela 2,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1,5 gólu na zápas. Mírným favoritem jsou v tomto zápase domácí hráči Gentu, kteří mají v tabulce náskok 5 bodů, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz