Getafe – Bilbao – 29.11.2020 16:15

V neděli nás čeká 11. kolo Španělské LaLigy a v něm se o body utkají Getafe a Athletic Bilbao. V tomto utkání se střetne jedenáctý s osmým týmem aktuální ligové tabulky, oba týmy mají shodný počet bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře domácích z Getafe 0:2. Getafe se v posledním ligovém kole proti Eibaru ne úplně dařilo, když ztratilo remízou dva body. Hostující Athletic Bilbao naopak získalo maximum bodů s Betisem. Nejvíc branek v dresu Getafe vsítil Angel Rodriguez, v barvách Athletica Bilbao dal nejvíc branek Unai Lopez. Hráči Getafe v této sezóně vyhráli tři z pěti domácích zápasů. Hostující hráči Athletica Bilbao na venkovních hřištích vyhráli jeden z pěti zápasů. Athletic Bilbao není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 0,6 branek na venkovní zápas, Getafe ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,2 branky na zápas. Getafe z devíti zápasů v této sezóně ve čtyřech nevstřelilo žádný gól, Athletic Bilbao neskórovalo také ve čtyřech zápasech. Defenziva hostujícího Athletica Bilbao je pevná, průměrně obdržela 1 branku na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1 gól na zápas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz