Groningen – Ajax Amsterdam – 26.01.2020 14:30

Další, v pořadí již 20. kolo 1. nizozemské ligy nabídne střetnutí mezi Groningenem a Ajaxem Amsterdam, které se odehraje v neděli od 14:30 na Stadionu Euroborg. V tomto utkání se střetne desátý s vedoucím týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok jednadvacet bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů v Amsterdam Areně a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z Ajaxu Amsterdam 2:0. V minulém kole hostující amsterdamští hráči získali maximum bodů se Spartou Rotterdam, v posledních dvou zápasech za sebou hosté brali plný počet bodů. Naopak domácí Groningen remizoval s Twente Enschede. Nejlepšími zakončovateli jsou za Groningen Kaj Sierhuis s pěti góly a za Ajax Amsterdam Quincy Promes, který se trefil desetkrát. Hráči Groningenu v této sezóně vyhráli pět z devíti domácích zápasů. Hosté z Ajaxu Amsterdam venku uhráli šest výher z devíti zápasů. Ajax Amsterdam je obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 2,7 branek na venkovní zápas, Groningen má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1,6 branky na zápas. Domácí Groningen v tomto ročníku odehrál pět zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Ajaxu Amsterdam odehrál pouze dva zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Ajaxu Amsterdam je pevná, průměrně obdržela 0,9 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 0,9 gólu na zápas. Hosté aktuálně mají formu, když vyhráli poslední dva zápasy v řadě. Hosté mají na venkovních hřištích průměr 2,7 góly na zápas, i v tomto utkání vstřelí alespoň jednu branku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz