Groningen – Venlo – 31.10.2020 20:00

Další, v pořadí již 7. kolo 1. nizozemské ligy nabídne střetnutí mezi Groningenem a Venlem, které se odehraje v sobotu od 20:00 na Stadionu Euroborg. Domácí tým Groningenu je aktuálně s deseti body na sedmé pozici v ligové tabulce, hosté jsou o sedm příček níž na čtrnácté pozici, když získali pět bodů. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Groningenu a zápas ovládli hosté z Venla 0:1. Groningenu se v posledním ligovém kole proti Fortuně Sittard dařilo a bral plný počet bodů. Hostující Venlo naopak ztratilo všechny body s Ajaxem Amsterdam. Nejčastěji skórujícím hráčem v týmu Groningenu je Jörgen Strand Larsen, který dal dva góly, za Venlo se pětkrát prosadil Giorgos Giakoumakis. Hráči Groningenu v této sezóně vyhráli jeden ze tří domácích zápasů. Hostující hráči Venla na venkovních hřištích vyhráli jeden ze tří zápasů. Venlo je obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 2,3 branek na venkovní zápas, Groningen má na domácím hřišti nižší brankový průměr 0,7 branky na zápas. Domácí Groningen v tomto ročníku odehrál jen jeden zápas, ve kterém nevstřelil žádnou branku, hostující tým Venla odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 3,7 branky na zápas. Domácí Groningen má na svém stadionu průměr 0,7 vstřelené branky na utkání, hosté mají lepší průměr 2,3 branky na venkovní zápas, hosté v tomto zápase získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz