Groningen – Willem II Tilburg – 29.11.2020 14:30

Další, v pořadí již 10. kolo 1. nizozemské ligy nabídne střetnutí mezi Groningenem a Willemem II Tilburg, které se odehraje v neděli od 14:30 na Stadionu Euroborg. Domácí tým Groningenu je aktuálně se čtrnácti body na osmé pozici v ligové tabulce, hosté jsou o čtyři příčky níž na dvanácté pozici, když získali osm bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Tilburgu 3:1. V minulém kole hostující tým z Tilburgu získal maximum bodů s Venlem. Naopak domácí Groningen remizoval s Arnheimem Vitesse. Nejvíc branek v dresu Groningenu vsítil Jörgen Strand Larsen, v barvách Tilburgu dal nejvíc branek Evangelos Pavlidis. Hostující Willem II Tilburg na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhrál žádný zápas, domácí Groningen na svém stadionu v této sezóně vyhrál dva zápasy. Groningen není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelil 1 gól na zápas. Také Willem II Tilburg na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 0,2 branky na utkání. Domácí Groningen v tomto ročníku odehrál dva zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Tilburgu odehrál čtyři zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Tilburgu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,9 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1,2 gólu na zápas. Oba týmy nejsou příliš produktivní, je pravděpodobné, že v zápase nepadne víc než 3 branky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz