Hajduk Split – Varaždin – 16.06.2020 18:55

V úterý nás čeká 29. kolo 1. chorvatské ligy a v něm se o body utkají Hajduk Split a Varaždin. Svěřenci domácího trenéra Krešimira Mikulandra jsou aktuálně na druhém místě ligové tabulky, hosté okupují devátou pozici. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stadionu Anđelko Herjavce a utkání skončilo výhrou nynějšího domácího týmu z Hajduku Split 0:3. Hajduk Split v minulém ligovém kole hrál proti Istře Pula a získal maximum bodů za výhru, poslední týdny jsou domácí ve formě, jde už o druhou výhru v řadě. Oproti tomu klub z Varaždinu remizoval s Rijekou a ztratil dva body. Nejlepším střelcem Hajduku Split je Mijo Caktas se třinácti brankami. V týmu hostů z Varaždinu je nejlepším zakončovatelem Leon Benko s pěti góly. Hráči Hajduku Split v této sezóně vyhráli dvanáct ze čtrnácti domácích zápasů. Hostující hráči Varaždinu na venkovních hřištích vyhráli jeden ze čtrnácti zápasů. V této ligové sezóně domácí Hajduk Split vstřelil na domácím hřišti průměrně 2,1 góly v jednom zápase. Hosté z Varaždinu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,8 branky. Domácí Hajduk Split v tomto ročníku odehrál šest zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Varaždinu odehrál třináct zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,9 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Domácí tým Hajduku Split vyhrál v posledních dvou zápasech. Domácí Hajduk Split má na svém stadionu průměr 2,1 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 0,8 branky na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz